Title Image

Wielka zbiórka karmy dla Schroniska Psie Pole – PAŹDZIERNIK 2022

Wielka zbiórka karmy dla Schroniska Psie Pole – PAŹDZIERNIK 2022

Miesiące jesienne oraz zimowe są dla schronisk zawsze ciężkim i pełnym wyzwań czasem. Większość trosk dotyczy ilości karmy w magazynach oraz stan bud, które będą schronieniem dla psiaków przez cały okres niskich temperatur. Fakt, że wszystko dookoła drożeje zdecydowanie nie rozpieszcza nikogo, jednak z perspektywy zwierzęcych azyli jest to szczególnie dotkliwe…

Magazyny Schroniska Psie Pole w Racławicach są w tym momencie opustoszałe. Karma jest artykułem schodzącym codziennie i w bardzo dużych ilościach – takich, by każdy psi i koci żołądek były należycie zapełnione. Musimy przyznać, że niewiele razy mieliśmy tak alarmującą sytuację która wymaga od nas maksimum mobilizacji!

Dlatego serdecznie prosimy każdego z Was o pomoc! Zbieramy karmę suchą jak i mokrą zarówno dla psów i kotów – każdą ilość. Dary w tej postaci można przywieźć, można wysłać kurierem na adres Schroniska Psie Pole. Istnieje również możliwość pomocy z naszej strony – przy większych ilościach prosimy o telefon, zorganizujemy transport.

No Comments

Post a Comment