Title Image

Fundacja rozpoczęła swoją działalność w 2020 roku.

Ekipa tworząca Fundację to osoby od lat związane zawodowo z pracą na rzecz porzuconych zwierząt. Doświadczenie zdobywaliśmy m. in. prowadząc Schronisko Psie Pole, a nasze zaangażowanie i praca włożona w to miejsce pozwoliły nam zdobyć Państwa szacunek i sympatię.

Teraz idziemy krok dalej.

Postawiliśmy sobie za cel pomoc schroniskom i ośrodkom rehabilitacji dzikich zwierząt. Będziemy organizować zbiórki na ich rzecz i przekazywać
dary najbardziej potrzebującym. Naszym marzeniem jest wyznaczenie nowych standardów w prowadzeniu placówek dla porzuconych i skrzywdzonych
zwierzaków. Chcemy, aby bieda przebywających tam istot dotykała co najwyżej ducha, a nie ciała, aby zwierzaki spragnione były tylko swojego człowieka, a nie jedzenia lub leków. Do tego będziemy dążyć ze wszystkich sił!

Wszystkie nasze działania na rzecz zwierząt zawsze będą szły jednym torem z poszanowaniem ludzi. Działając z troski o zwierzęta, chcemy pamiętać
o tym, że czasami zaniedbania nie wynikają ze złej woli, ale np. z braku wiedzy, zaradności życiowej, trudnej sytuacji, itp.

Pomóż stworzyć lepszy świat,

dla niechcianych i porzuconych zwierząt.

Chcemy pomagać edukując, wspólnie szukając rozwiązania i oczywiście czuwając nad wszystkimi naszymi podopiecznymi.

Mamy świadomość, że pewnie nie zawsze będziemy w stanie zareagować. Że napotkamy wiele przeszkód, zarówno tych opartych na ludzkich
emocjach (nieprzychylność, wrogość), poprzez rozmaite utrudnienia formalne (współpraca różnych służb), na przyziemnych kwestiach finansowych
kończąc.. Jednak będziemy starać się sprostać wymaganiom, które sami przed sobą stawiamy, jak też zapracować na Państwa zaufanie.

Wierzymy, że ciężka praca, wytrwałość, wiara w dobro i pragnienie zmiany na lepsze będą skrzydłami, które pozwolą nam wznieść się wysoko.

Trzymajcie za nas kciuki!

To nic, że nie zmienimy całego świata, ważne, że jesteśmy w stanie zmienić życie tych kilku (a z Waszą pomocą kilkunastu, -set, -tysiącom) zwierzaków.

Bardzo prosimy o Wasze wsparcie, bez Państwa nie ruszymy w drogę po lepszą przyszłość dla niechcianych i skrzywdzonych zwierząt.

Poznajcie nasz zespół

Prezes Zarządu Fundacji

Karolina Marszałek

Dba o właściwą reprezentację Fundacji, prowadzi zbiórki i wydarzenia. Studentka 5 roku weterynarii zakręcona na punkcie diagnostyki obrazowej, chirurgii oraz miłośniczka kotów.

Członek Zarządu Fundacji

Agata Michalska

Czuwa nad formalnościami i pilnuje zachowania wszelkich koniecznych procedur, opierając się na rzetelnej wiedzy.

Członek Zarządu Fundacji

Damian Michalski

Wspiera szerokim doświadczeniem i zawsze znajduje rozwiązanie nawet w najtrudniejszych kwestiach.