Title Image

Wspaniała zbiórka Fundacji Możesz na mnie liczyć oraz Pani Pupilowej

Niesamowita akcja Fundacji Możesz na mnie liczyć oraz Pani Pupilowej dała nieprawdopodobne rezultaty!

Mario, Maćku – Wasza miłość do zwierząt stała się katalizatorem zbiórki, która, łagodnie rozbujana, w krótkim czasie przekroczyła prędkość światła. Iskra dobroci roznieciła płomienie, których światło dotarło do tysięcy osób, ogrzało ich serca i wydobyło wrażliwość.. żaden słownik nie zawiera słów, którymi można opisać to zjawisko, nie wynaleziono także określeń, które mogłyby choć z lekka zarysować nasze uczucia..

dzięki Wam, Mario i Maćku oraz dzięki TOBIE, drogi darczyńco, każda złotówka zamieniła się w pyszny i pełnowartościowy kęs karmy dla szczeniaczka, seniora, kocięcia, dla każdego, kto będzie wygłodzony, chory, zmarznięty, na skraju życia.. dłonie pełne pysznej karmy, to czasem jedyne, co możemy ofiarować..

drogi Przyjacielu, dziękujemy za Twoją wpłatę.

Mario, Maćku – uśmiechy jeszcze długo nie zejdą z naszych twarzy.

Miłość wraca.

Post a Comment